CHP Genel Merkez

Adres : Anadolu Bulvarı No: 12 Söğütözü / ANKARA
Telefon : (+90) 312 207 40 00
Faks : (+90) 312 207 40 39
Web : http://www.chp.org.tr
EPosta : chp@chp.org.tr
  • Anasayfa
  • Bunları Mutlaka Okumalısınız
  • CHP’de, Mart 2014’te yapılacak Yerel Yönetimler Seçimi Aday Adayları Eğitimi, yarın (7 Haziran 2013) İstanbul’da üç bölgede birden başlıyor.

CHP’de, Mart 2014’te yapılacak Yerel Yönetimler Seçimi Aday Adayları Eğitimi, yarın (7 Haziran 2013) İstanbul’da üç bölgede birden başlıyor.

Parti İçi Eğitim’den sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı eğitim çalışmalarına katılacak ve açılış konuşması yapacak.

İstanbul birinci, ikinci ve üçüncü bölgede;  Belediye Başkanı, Belediye Meclis Üyesi aday adayı ve muhtar adayı olan her bölgeden 250, toplam 750 kişinin katılacağı Yerel Yönetimler Seçimi Aday Adayları Eğitimi (YYAAE), 7-8 Haziran 2013 tarihleri arasında uygulanacak programla başlıyor.

Programa, parti üyeleri ile üye olmayan yurttaşlar ve muhtar adayları da katılabilecek.

İki gün süreli olarak planlanan eğitim çalışmalarında, İletişim, Halkla İlişkiler ve Propaganda dersinin yanında;  yerel yönetimlerle ilgili teorik konular ele alınacak ve program, başarılı sosyal demokrat belediyecilik uygulamaları sunumuyla sonlandırılacak.

Yerel Yönetim Seçimleri Aday Adaylarına yönelik hazırlanan bu eğitim programında, yerel yönetim konusunda deneyim sahibi, uygulamanın içinden gelen ve akademik kadrolardan oluşturulan eğitmen grupları ders verecek.

Eğitimin yapılacağı illerdeki eğitim organizasyonlarında parti eğitmenleri de görev alacak.

Parti İçi Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı  Perihan Sarı, İstanbul’da başlatılacak olan bu eğitim çalışmalarına katılarak açılış konuşması yapacak.

Yerel Yönetimler Seçimi Aday Adayları Eğitimi, Genel Merkez’in belirlediği takvim doğrultusunda, belirlenen bölge merkezlerinde Haziran ve Temmuz aylarında Büyükşehirler için iki, Eylül ayından itibaren de diğer iller için bir günlük program halinde uygulanmaya devam edecek.

Bu Sayfayı Paylaş:
  • Facebook
  • Google
  • Twitter
  • RSS Feed

© 2014 Cumhuriyet Halk Partisi - Tüm Hakları Saklıdır
Adres: Anadolu Bulvarı No: 12 Söğütözü / ANKARA
7ccc54cf454b392d8e99f1a4300438a219
16