CHP Genel Merkez

Adres : Anadolu Bulvarı No: 12 Söğütözü / ANKARA
Telefon : (+90) 312 207 40 00
Faks : (+90) 312 207 40 39
Web : http://www.chp.org.tr
EPosta : chp@chp.org.tr
  • Anasayfa
  • Bunları Mutlaka Okumalısınız
  • Genel Başkan Kılıçdaroğlu Gülnar’da; ”Ülkenin sorunu var. Esnafa, emekliye bakın. İşsizlere bakın. Bunları atmışlar bir köşeye. (Ben Cumhurbaşkanı olacağım, yok sen olma ben olacağım)”. ”Birbirlerine koltuklarını ikram ediyorlar. Sanki babalarının tapulu malıymış gibi” dedi.

Genel Başkan Kılıçdaroğlu Gülnar’da; ”Ülkenin sorunu var. Esnafa, emekliye bakın. İşsizlere bakın. Bunları atmışlar bir köşeye. (Ben Cumhurbaşkanı olacağım, yok sen olma ben olacağım)”. ”Birbirlerine koltuklarını ikram ediyorlar. Sanki babalarının tapulu malıymış gibi” dedi.

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, Gülnar’ın Büyükeceli beldesinde CHP otobüsünden gençlere ve vatandaşlara seslendi.

”Türkiye’nin haline bakın onların derdine bakın. İnsan da biraz utanma olur. Böyle bir tablo olabilir mi? Ülkenin sorunu var. Esnafa emekliye bakın işsizlere bakın. Bunları atmışlar bir köşeye ‘ben Cumhurbaşkanı olacağım, yok sen olma ben olacağım’. Bu tablo Türkiye’nin geleceğini düşünmeyenlerin tablosudur. Ülkenin sorunu var sen neyi düşünüyorsun. Birbirlerine koltuklarını ikram ediyorlar sanki babalarının tapulu malıymış gibi. Sen o koltuğa oturdun önce o koltuğun hakkını vereceksin, sana oy verenlerin hakkını vereceksin. Emekliler perişan önce onun hakkını vereceksin. Oturmuşsun oraya Cumhurbaşkanlığı hayali kuruyorsun. Cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturanda Başbakanlık hayalleri kuruyor. Oralar sizin babanızın tapulu malı değildir.”

Kılıçdaroğlu, zulmün iktidar olamayacağını ve zulümle iktidarın sürdürülemeyeceğini belirterek, ”Sorunları çözeceğiz diye geldiniz memleketi sorunlar yumağına döndürdünüz. Geleceği görmemiz lazım. Türkiye’nin sağduyuya ihtiyacı var. O sağduyunun adresi CHP’dir. Türkiye’nin yeni bir iktidara ihtiyacı var. Halkı düşünen bir iktidara ihtiyacı var. O iktidarın adı CHP’dir” dedi.

Bu Sayfayı Paylaş:
  • Facebook
  • Google
  • Twitter
  • RSS Feed

© 2014 Cumhuriyet Halk Partisi - Tüm Hakları Saklıdır
Adres: Anadolu Bulvarı No: 12 Söğütözü / ANKARA
7ccc54cf454b392d8e99f1a4300438a219
15